O NAS

Zostałam optykiem, bo to fascynujące zajęcie. To moja ulubiona profesja i hobby. Rozwijam swoje zainteresowania zawodowe, a to przekłada się na stałe podnoszenie kwalifikacji i co za tym idzie – jakości świadczonych przez nasz Zakład usług optycznych. Jestem Technikiem Optykiem, mam tytuł Mistrza Optyki Okularowej. Ukończyłam Kurs Refrakcji oraz kurs akademicki Postępy Optyki Okularowej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz liczne szkolenia zawodowe i marketingowe.

Nasz Zakład Optyczny działa nieprzerwanie od 1988 roku. Pracuję wraz z Mężem Mariuszem Górnym.

Jestem Członkiem Śląskiego Cechu Optyków w Katowicach, należę do Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej w Warszawie. Współtworzę z Koleżankami i Kolegami ze Śląska i Małopolski Grupę OPTYK RODZINNY®. Nasz Zakład ma przyjemność sponsorować społeczne i kulturalne przedsięwzięcia w naszym regionie.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości:
– badania okulistyczne
– doradztwo przy wyborze opraw i soczewek korekcyjnych oraz kontaktowych
– dobre ceny
– życzliwość, cierpliwość i zrozumienie dla najtrudniejszych problemów wzrokowych

Nasz Zakład powstał w 1988 roku i stale się rozwija. Usytuowany jest w obrębie centrum, w części dawnego Miasta Białej. Zaczynaliśmy na skromnym metrażu 12 m2. Obecnie powierzchnia wynosi  ponad 70 m2, co daje klientom komfort i swobodę w doborze okularów, soczewek kontaktowych oraz akcesoriów optycznych, a nam wygodę pracy.

Dysponujemy nowoczesnym Salonem, w którym pod nadzorem konserwatora zabytków udało nam się pokazać, jak pięknie kiedyś budowano. W pełni wyposażony Gabinet Okulistyczny pozwala na szerokie spektrum badań okulistycznych i optometrycznych, na które serdecznie zapraszamy. Wygodna Pracownia Optyczna zapewnia realizację każdej pracy optycznej, w tym najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych usług.

Nasz salon przed remontem.