SOCZEWKI PROGRESYWNE HOYA

Kilka par okularów w jednej soczewce

Czy doświadczasz problemów z widzeniem z bliska? Zdarza się że obraz jest zamazany, gdy przenosisz wzrok od obszaru bliży do dali lub na odwrót? 

Prawdopodobnie są to normalne zmiany widzenia pojawiające się w okolicach 40 roku życia. Nazywamy je prezbiopią. Rozwiązaniem są okulary progresywne zapewniające komfort widzenia na każdą odległość. Szkła progresywne charakteryzuje stopniowa zmiana krzywizny powierzchni, oferująca płynne przejścia pomiędzy tym co znajduję się blisko a patrzeniem w dal.

Raz jeszcze przeanalizowaliśmy cały proces produkcji progresywnych soczewek okularowych i zrozumieliśmy, że musimy porzucić tradycyjne podejście. By zapewnić korekcję skrojoną na miarę Twoich indywidualnych potrzeb rozwinęliśmy własne, rewolucyjne technologie. 

Indywidualne soczewki progresywne

Czy odczuwasz problemy podczas skupiania wzroku na różnych odległościach? Wciąż nie czujesz się komfortowo w okularach progresywnych? W takim wypadku uhonorowane licznymi wyróżnieniami indywidualne szkła progresywne firmy Hoya są stworzone dla Ciebie. Wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam zaoferować najbardziej zaawansowany produkt na rynku. Możesz doświadczyć bezpredensowego poziomu dopasowania oraz niezrównanej ostrości widzenia bez efektu „pływania obrazu”. Za każdym razem w każdych warunkach.

Twoje wartości korekcyjne to dopiero początek. Nasza kompleksowa analiza uwzględni różne aspekty Twojego stylu życia, np.: jak dużo czytasz, jak długo korzystasz z urządzeń cyfrowych, czy prowadzisz w nocy, a może chodzisz na siłownię lub spacery po parku? Subiektywna ocena takich czynników znajduje odzwierciedlenie w konstrukcji Twoich soczewek, co w połączeniu z precyzyjnym dopasowaniem oprawy, tworzy najbardziej spersonalizowane szkła progresywne.

Spersonalizowane soczewki progresywne DualSurface

W odróżnieniu od konwencjonalnych, spersonalizowane soczewki progresywne dopasowane do Twojego stylu życia, zapewniają perfekcyjną korekcję wzroku oraz znacząco szersze pola widzenia. 

Czy odczuwasz dyskomfort przenosząc wzrok z bliży do dali? Czy chcesz uniknąć nieprzyjemnego uczucia „pływania obrazu”, spotykanego podczas używania standardowych okularów progresywnych? Nasze spersonalizowane soczewki progresywne zapewnią wyraźne, swobodne widzenie niezależnie od odległości oraz płynne przejścia między bliżą, dalą oraz odległościami pośrednimi. Ponadto uwzględniają sposób, w jaki nosisz okulary. Dzięki temu odpowiednia wartość korekcyjna znajdzie się dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. 

Soczewki progresywne klasy premium

Szkła progresywne firmy Hoya to wyjątkowo zaawansowany produkt dostępny dla każdego. Łącząc w sobie trzy zaawansowane rozwiązania technologiczne dają pełen komfort widzenia. Każdego dnia, na każdą odległość. 

Dzięki zastosowaniu Technologii Podwójnej Powierzchni otrzymasz naturalne przejście od obszaru pośredniego do bliży. Technologia View Xpansion gwarantuje szerokie pole widzenia. Natomiast Stable View Enhancer zapewnia stabilne widzenie podczas ruchu, szczególnie ważne podczas chodzenia po schodach. Rozwiązania te powstały z myślą o nowoczesnym stylu życia, w dynamicznie zmieniających się warunkach otoczenia.

Daynamic

Pełna swoboda widzenia przez cały dzień

Soczewki Hoya Daynamic to wyjątkowe soczewki progresywne, które gwarantują o wiele większy komfort widzenia niż tradycyjne okulary do czytania lub konwencjonalne soczewki progresywne.

Od wczesnego ranka do późnego wieczora

Wraz z wiekiem coraz trudniej jest przystosować wzrok do patrzenia na różne odległości. Zaczynamy mrużyć oczy, lub szerzej je otwierać i szukać optymalnej odległości do czytania. Soczewki Daynamic gwarantują szersze pola widzenia niż soczeweki konwencjonalne, dzięki czemu możesz czuć się swobodnie w każdej sytuacji.

Technologia Backside Design oraz View Xpansion

W porównaniu do konwencjonalnych soczewek progresywnych, Hoya Daynamic nie ograniczają zakresu widzenia. Dzięki zastosowaniu Technologii Backside Design nie musisz pochylać głowy podczas czytania. Co więcej, możesz wybrać dowolne oprawki bez kompromisu w zakresie komfortu widzenia.

Uwzględnienie Technologii View Xpansion w soczewkach Daynamic pozwala zmaksymalizować pola widzenia w ich peryferyjnej części i uzyskać jeszcze większe obszary precyzjynego odwzorowania obrazu, szczególnie podczas korzystania z urządzeń elektronicznych, obserwowanych pod różnym kątem. 

Korzyści

• Wyraźne widzenie na każdą odległość

• Szerokie strefy widzenia bez zniekształceń

• Swoboda wyboru oprawy okularowej